• Koszulki juwenaliowe

    Zapraszamy do zakupu! Pokażmy ilu jest bohaterów z Siódemki na pochodzie juwenaliowym.

  • Panorama

    Widok z dachu naszego akademika.

  • Husaria

    Nasza siódemkowa husaria.

Panel użytkownika

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Newsroom

2015-06-17
​!!WAŻNE INFORMACJE!!
!!WAŻNE INFORMACJE!!

1. ZAKWATEROWANIE W OKRESIE WAKACJI.
Aby zamieszkać w akademiku w okresie wakacji należy w okresie od 17.06.2015 r. do 21.06.2015 r. złożyć do administracji DS-u lub pozostawić na portierni wypełnione podanie, którego wzór macie podany w linku poniżej oraz jest dostępne u portiera.Liczba miejsc będzie ograniczona liczy się kolejność złożenia podania.
https://www.dropbox.com/s/any8jrpieblp1yj/Podanie-o-zamieszkanie-w-DS-w-okresie-wakacji-2015.pdf?dl=1

Pierwszeństwo będą mieli mieszkańcy odbywający praktyki jeżeli doniosą dokument potwierdzający ich odbycie, kolejno mieszkańcy i osoby spoza Osiedla Akademickiego PŁ.

Ponadto, informujemy iż w okresie przerwy wakacyjnej od 13 lipca do 20 września na terenie akademika odbywać będą się prace remontowe utrudniające normalne mieszkanie. Będą to remonty schodów wejściowych i podjazdu, hol z portiernią, malowanie klatek schodowych i pokoi mieszkalnych, remont kuchni i pralni. Wymienione prace będą wiązały się z przekwaterowaniami między pokojami w tym okresie.
Opłata za akademik w miesiącach lipiec i sierpień jest zwiększona o 20zł dla każdego miejsca w akademiku.

2. ZWROT SPRZĘTÓW AKADEMICKICH.
Prosimy o zwrot akademickich strojów sportowych, wypożyczonego sprzętu sportowego oraz narzędzi do pokoju 1407 do Rafała, do Dominika 1411 lub Daniela 608.

Pozdrawiamy
Rada Mieszkańców