• Koszulki juwenaliowe

    Zapraszamy do zakupu! Pokażmy ilu jest bohaterów z Siódemki na pochodzie juwenaliowym.

  • Panorama

    Widok z dachu naszego akademika.

  • Husaria

    Nasza siódemkowa husaria.

Panel użytkownika

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Newsroom

2015-03-30
Uwaga!
Przedłuż swoje zakwaterowanie na kolejny rok akademicki 2015/2016
Termin: 30.03 - 17.04
1. W celu przedłużenia zakwaterowania na kolejny rok akademicki 2015/2016, należy złożyć wniosek o przedłużenie zakwaterowania (tzw. "mały wniosek") w wyznaczonym przez Radę Mieszkańców terminie. „Mały wniosek” znajdziesz na stronie www.7ds.pl/zakwaterowanie (wypełniasz, drukujesz, podpisujesz, przynosisz)
2. W celu przedłużenia/uzyskania pokoju jednoosobowego w roku akademickim 2015/2016 należy do "małego wniosku" dołączyć: - poprawnie wypełnione podanie o pokój jednoosobowy. Podanie można znaleźć na stronie SSPŁ pod adresem http://samorzad.p.lodz.pl/wnioski-do-pobrania-zakwaterowania (odnośnik: podanie o pokój jednoosobowy), - zaświadczenie o stanie zdrowia osoby, która stara się o pokój, - ewentualne dokumenty o sytuacji losowej.
3. W celu uzyskania pokoju koedukacyjnego w roku akademickim 2015/2016 należy do "małego wniosku" dołączyć: - poprawnie wypełnione podanie o pokój koedukacyjny, które znajduje się na stronie SSPŁ pod adresem http://samorzad.p.lodz.pl/wnioski-do-pobrania-zakwaterowania (odnośnik: podanie o pokój koedukacyjny), - oświadczenie, które znajduje się na stronie SSPŁ pod adresem http://samorzad.p.lodz.pl/wnioski-do-pobrania-zakwaterowania (odnośnik: oświadczenie do pokoju koedukacyjnego), - zgodę rodziców, które również znajduje się na stronie SSPŁ pod adresem http://samorzad.p.lodz.pl/wnioski-do-pobrania-zakwaterowania (odnośnik: zgoda), - akt ślubu (dotyczy małżeństw), - poświadczenie o pokrewieństwie (dotyczy rodzeństwa).
Ww. miejsce w pokoju koedukacyjnym mogą otrzymać:
- rodzeństwo (studenci Politechniki Łódzkiej, tj. każde z rodzeństwa jest studentem PŁ), - małżeństwo (z którego przynajmniej jedna z osób jest studentem Politechniki Łódzkiej), - pary damsko-męskie nie będące w związku małżeńskim (ubiegać się mogą tylko pełnoletnie pary nie będące w związku małżeńskim, gdzie obie osoby są studentami Politechniki Łódzkiej. Jeżeli para posiada ustaloną datę ślubu o pokój koedukacyjny mogą ubiegać się osoby, z której przynajmniej jedna z nich jest studentem Politechniki Łódzkiej).
4. W celu przeniesienia do innego Domu Studenta na rok akademicki 2015/16 należy do „małego wniosku” dołączyć:
- podanie o przeniesienie do innego DS., które znajduje się na stronie SSPŁ pod adresem http://samorzad.p.lodz.pl/wnioski-do-pobrania-zakwaterowania (odnośnik: podanie o przeniesienie do innego DS.).
5. Osoby, które są absolwentami lub są na semestrze dyplomowym, a zamierzają rozpocząć studia na studiach II stopnia lub na drugim kierunku, są zobowiązane do dołączenia do „małego wniosku” oświadczenia o doniesieniu zaświadczenia o statusie studenta (data na oświadczeniu o doniesieniu zaświadczenia nie może przekroczyć 31 października 2015 roku). Osoby, które nie dołączą oświadczenia, a będą w wyżej opisanej sytuacji, miejsca na kolejny rok akademicki nie otrzymają. Poza tym osoby, które dołączą oświadczenie, a nie doniosą zaświadczenia o statusie studenta, prawo do zamieszkania utracą w trybie natychmiastowym. Wzór oświadczenia można znaleźć na stronie SSPŁ pod adresem http://samorzad.p.lodz.pl/wnioski-do-pobrania-zakwaterowania (odnośnik: oświadczenie o doniesieniu dokumentów).
Terminy zbierania wniosków przez Komisję ds. Zakwaterowań Domu Studenckiego 7
Komisja ds. Zakwaterowań Domu Studenckiego 7 będzie zbierała wnioski w następujących terminach:
 8 kwietnia (środa) w godzinach 20:00 – 21:00
 9 kwietnia (czwartek) w godzinach 20:30 – 21:30
14 kwietnia (wtorek) w godzinach 20:00 – 21:00
W kreślarni na 12 piętrze.